sobota, 01 Sie 2015
Jesteś tutaj: Home
Pismo Opoczyńskie

Biuro Poselskie Roberta Telusa
Zapraszamy do biura poselskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
poniedziałek, 27 lipca 2015 13:15
alt

Jeśli chcesz zmienić Polskę zacznij od rzeczy drobnych. W biurze poselskim Roberta Telusa mamy ulotki i gazety Beaty Szydło. Zapraszamy wszystkich sympatyków Prawo i Sprawiedliwość o pomoc w kolportażu materiałów wśród sąsiadów i znajomych. Po materiały można zgłaszać się od poniedziałku od godziny 8:00 do 16:00.

Zmieniony: poniedziałek, 27 lipca 2015 13:18
 
Wycieczka z Radomska w Sejmie RP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
poniedziałek, 27 lipca 2015 13:11
"Mój najmłodszy asystent Kamil Gniatkowskii z powiatu radomszczańskiego zorganizował dla mieszkańców wyjazd do Sejmu i przy tej okazji zapewnił wzsystkim zwiedzanie Warszawy. 23 lipca 2015 r. pięćdziesięcioro radomszczan zwiedziło Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Pałac Przydencki i Sejm. Wśród zwiedzających byli dzieci i była młodzież, dla niektórych z nich to jedyny, wakacyjny wyjazd poza miejsce swojego zamieszkania. Z przyjemnością pokazałem im, jak wygląda moja praca i zadawali też pytania, na które udzielałem odpowiedzi.
Składam szczególne podziękowania Kamilowi za to, że podjął się tak trudnego i odpowiedzialnego zadania.
Zapraszam zarówno tych, którzy byli, jak i inne osoby na następną wizytę w Sejmie." Robert Telus 
Zmieniony: poniedziałek, 27 lipca 2015 13:19
 
24 rocznica Radia Maryja na Jasnej Górze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
czwartek, 16 lipca 2015 08:04
W ubieglym tygodniu na Jasnej Górze odbyła się 24 rocznica Radia Maryja. Uczestniczył w niej Poseł na Sejm RP Robert telus wraz z rodziną.

alt
 
PSL chce zawsze dobrze a częściej nawet źle PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
czwartek, 16 lipca 2015 08:02

1 maja 2016 r. skończy się obowiązujący od 2004 r. okres ochronny i obcokrajowcy będą mogli kupować w Polsce ziemię rolną bez specjalnego pozwolenia ministerstwa.
Na wprowadzenie ustawy rząd PO-PSL miał całe 8 lat a dopiero teraz ,tuż przed wyborami rozpoczęto prace na ustawą. Szybko i źle.

Więcej…
 
Poseł Robert Telus w gronie ekspertów Beaty Szydło PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
poniedziałek, 06 lipca 2015 14:32
„Czekam na was w mojej drużynie, jest miejsce dla każdego, dla każdego, kto chce dobrej zmiany”                                                                                                                                                             
Beata Szydło


W dniach od 3 do 5 lipca 2015 r. w Katowicach odbyła się Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości oraz zjednoczonej prawicy „Myśląc Polska”, w której wziął udział Poseł na Sejm RP Robert Telus. W sobotę nasz parlamentarzysta, który znalazł się w grupie ekspertów Beaty Szydło, zaprezentował zagadnienia z zakresu programu rolnego PiS, jaki wdrażany będzie w nowej kadencji parlamentarnej.

W czasie trwania konwencji zostały przedstawione propozycje gospodarcze i społeczne partii Prawo i Sprawiedliwość. Wśród nich znalazły się m.in. 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko, podniesienie kwoty wolnej od podatku, obniżenie wieku emerytalnego, a także obniżenie VAT do 22 proc. Koszt realizacji tych propozycji miałby wynieść 39 mld zł.

Zmieniony: poniedziałek, 06 lipca 2015 14:37
 
Konwencja Programowa PiS w Katowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
poniedziałek, 06 lipca 2015 12:15
alt

„Czekam na was w mojej drużynie, jest miejsce dla każdego, dla każdego, kto chce dobrej zmiany” - Beata Szydło
W dniach 3-5 lipca 2015 r. odbyła się w Katowicach Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości i zjednoczonej prawicy „Myśląc Polska”, w której licznie wzięliśmy udział, a która została zakończona słowami: "Do roboty".
Nawiązując do tych słów od poniedziałku organizujemy i bierzemy licznie udział - zarówno eksperci, jak i wszyscy parlamentarzyści - w wielu konferencjach prasowych.
Zmieniony: poniedziałek, 06 lipca 2015 13:07
 
II miejsce w plebiscycie Dziennika Łódzkiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
środa, 01 lipca 2015 14:25
II miejsce w wojewódzkie łódzkim w plebiscycie Dziennika Łódzkiego na
najskuteczniejszego posła z naszego województwa.Dziękuję wszystkim
którzy oddali na mnie głos, to zobowiazuje do jeszcze większej pracy na rzecz nas wszystkich.Zmieniony: środa, 01 lipca 2015 14:51
 
Spotkanie z Beatą Szydło w Bełchatowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 09:01
W sobotę 27 czerwca na spotkanie do Bełchatowa dotarło kilkadziesiąt osób z Opoczna, w tym wielu młodych. Na wiecu spotkaliśmy się z ponad tysiącem ludzi – członków i sympatyków PIS. Beata Szydło wyruszyła „Szydłobusem” spod Sejmu, by kolejno odwiedzać polskie miasta, a przede wszystkim rozmawiać i słuchać Nas. Kandydatka na premiera, poseł Beata Szydło, podkreślała, że Bełchatów jest symbolem zwycięskiej kampanii Andrzeja Dudy, podziękowała również za poparcie i głosy oddane na prezydenta elekta. Podkreślała, że Polsce potrzebny jest dialog i „pokorne” słuchanie obywateli. Zgłosiła też propozycję, by rozszerzyć wrześniowe referendum o pytania dotyczące pracy do 67. roku życia, sześciolatków i Lasów Państwowych. Wizytę w tym mieście zakończyła bezpośrednią rozmową z uczestnikami tego spotkania. To wydarzenie było dla wszystkich okazją do nawiązania nowych znajomości, spotkania się z bliższymi i dalszymi znajomymi, do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnych planów na przyszłość.

Zmieniony: poniedziałek, 29 czerwca 2015 09:08
 
Z wizytą w Dąbrówce i Przedborzu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
środa, 24 czerwca 2015 09:21
W piękną i słoneczną niedzielę 21.06 Poseł ziemi opoczyńskiej Robert Telus uczestniczył wraz z rodziną w obchodach święta rodziny w Dąbrówce (gmina Aleksandrów) oraz dniach Przedborza.


 
Konwencja PiS w Warszawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Poselskie   
środa, 24 czerwca 2015 09:07

W sobotę 20.06 w Warszawie w hali Torwar odbyło się rozpoczęcie kampanii parlamentarnej z udziałem członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości powiatu opoczyńskiego.

Zmieniony: środa, 24 czerwca 2015 09:20
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL